Babička Agafa Bio organická zubná pasta Babky Agafy pre zdravé zuby výťažok z brusnice pre posilnenie zubnej skloviny bez fluoridu 75 ml

Objem
75 ml

• , zakúpené v Siberika

Kvalitný prírodný a veľmi účinný produkt za ľudovú cenu. Príjemná chuť a sviežosť v ústnej dutine.
    Už po pár dňoch používania zmizla citlivosť zubov na studené. Vrelo odporúčam ľudom, ktorí majú problémy so zubnou sklovinou. Vyskúšal som viacero produktov aj v inej cenovej kategórii, ale táto zubná pasta ma príjemne prekvapila. 100% spokojnosť.

• Prírodná zubná pasta

• Zatial nic

Kratko pouzivam tuto pastu zatial som spokojny

Objem
75 ml

• Aktívne zložky: Organický extrakt z brusnice obyčajnej pôsobí antisepticky a sťahujúco. Organický extrakt z bergénie pôsobí protizápalovo a sťahujúco. Minerály – kyselina kremičitá, nie je toxická, nedráždi pokožku a nevyvoláva alergiu. Formula produktu neobsahuje zdraviu škodlivé chemické látky: SLS, SLES, parabény, ftaláty, fluór, formaldehyd, ťažké kovy, glutén, látky obsahujúce hliník, minerálne oleje, látky živočíšneho pôvodu, chlórhexidín, geneticky modifikované zložky, produkty pochádzajúce z procesu spracovania ropy.
  • Neobsahuje ani jednu zo zložiek nižšie:
  • Ftaláty
  • Ťažké kovy
  • Lepok
  • Cukor
  • Látky obsahujúce alumínium

• Spôsob použitia: malé množstvo pasty naneste na kefku, následne krúživými pohybmi čistite zuby 2-3 minúty. Odporúčame používať minimálne 2 krát denne.
  • Obsah: 75 ml
  • Upozornenie: nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky.
  • Krajina pôvodu: Rusko

• , zakúpené v Siberika