BioRepair Desensibilizzante regeneračná kúra na starostlivosť o citlivé zubné kŕčky 50 ml

Doporučená ponuka Nazuby.eu

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 93 967 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Objem
50 ml

• , zakúpené v Nazuby.eu

• Mám naozaj veľmi citlivé zuby, až tak, že takmer po každom jedle, ktoré je trochu teplé, alebo studené, ma rozbolia. Hľadal som niečo, čo by mi pomohlo, tento produkt sa mi zdal vhodný, ale bohužiaľ nie len, že nepomohol, ale musel som ho prestať používať na 8. deň, lebo ma tak rozboleli zuby, že som si musel zobrať tabletku proti bolesti.

Možno je vhodný na bežné použitie, ale mne nepomohol.

• Zatiaľ pomáha na citlivé krcky, citlivosť ustupuje

• Splnil moje očakávania

Objem
50 ml

Na desenzibilizačné ošetrenie pri vysokej citlivosti dentínu a obnažených zubných kŕčkoch a na regeneráciu citlivej a poškodenej zubnej skloviny inovatívnou zložkou microRepair.

Doslova balzam na citlivé zuby. Poskytuje tzv "šokovú terapiu" na odhalené a citlivé kŕčky zubov. Prináša okamžitú úľavu pri vysokej citlivosti dentínu. Môže byť použitý vo všetkých prípadoch a indikáciách senzitivity. Účinnou zložkou je bioaktívny microRepair, ktorého biomimetické kryštály hydroxyapatitu sa viažu na sklovinu zuba. Poškodenú sklovinu a citlivý dentín opravujú a spevňujú, vďaka čomu sa vytvára prirodzená bariéra proti bolesti.

Odporúčame používať vo všetkých prípadoch indikácie gingiválnej recesie, paradentóze, erózii skloviny, precitlivenosti a bruxizme. Ďalšie možné použitie - ako následná terapia po profesionálnom a ordinačnom bielení zubov alebo po odstránení ortodontických aparátov.

Návod na použitie: 1. Naneste gél na vnútornú (hryzaciu) plochu nosiča. 2. Zahryznite a nechajte pôsobiť 2 - 3 minúty. 3. Aplikujte počas 7 - 10 dní. 4. Kúru opakujte každých 6 mesiacov alebo podľa potreby.

Vyvinuté v spolupráci s chemickou katedrou univerzity v Bologni, prof. Norberto Roveri.

Obsah: 50 ml

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 6 475 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Nazuby.eu

Možno je vhodný na bežné použitie, ale mne nepomohol.

• Zatiaľ pomáha na citlivé krcky, citlivosť ustupuje

• Splnil moje očakávania
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 6 475 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Nazuby.eu

s produktom som spokojná, je tam viditeľné zlepšenie krčkov.

• Účinné

• Skvele na podporu zub.skloviny