Dabur zubná pasta z kůry stromu Neem 100 ml

Objem
100 ml

• Hnusná pachuť, akoby som mal v ústach mydlo :|

Túto pastu nemôžem podľa mojho názoru odporučiť. Všetky ostatné pasy Dabur sú OK, ale Dabur Neem má neznesiteľnú pachuť starého mydla, ktorá vás bude sprevádzať skoro celý deň. Takže za mňa bohužiaľ určite nie.

• , zakúpené v Grizly

Na túto zubnú pastu som si zvykol, má protizápalové účinky a vynikajúcu chuť

Kvalitná zubná pasta

Objem
100 ml

Neemový extrakt z listov v kombinácii sinými bylinamimá silný protizápalový a antiseptický účinok a poskytuje komplexnú starostlivosť o zuby a ďasná. Zabraňuje ďasnám krvácaniu, pomáha liečiť infekciu ďasien a zubných lôžok, znižuje pohyblivosť zubov pri paradentóze, zmierňuje zápal ďasien,podporujehojenie poškodených mäkkých tkanív ústnej dutiny, posilňujekoreňový systémzubov, odstraňuje bakteriálny povlak, zabraňuje tvorbe mäkkéhozubnéhopovlaku a zubného kameňa. Obsahujú starostlivo vyberané Ajurvédske rastlinné výťažky, prírodné minerálne látky, esenciálne oleje,chlorofyl, prírodný vápnik, rastlinný glycerín alaurylsulfátsodný získanýz palmovéhooleja.

Pasta neobsahuježivočíšne produkty,syntetickéalebominerálne oleje aumelé farbivá. Neobsahuje fluorid a parabény, takže môžebyť použitá vpediatrickejpraxi. Je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

• Zloženie:Calcium carbonate (derived from chalk), Aqua, Glycerin, Sodium lauryl sulfate (derived from Palm Oil), Flavour (comprising of various esssential oils), Carrageean, Azadirachta indica (Neem), Sodium silicate, Sodium saccharin, Herbal extract (derived from Anacyclus pyrethrum, Acacia arabica, Mimusops elengi, Symplocos racemosa, Eugenia cumini), Chlorophyllin
  • Použitie: Zubná pasta na dentálnu hygienu minimálne 2x denne po dobu 3 minút čistenia vhodnou zubnou pastou.
  • Objem: 100ml
  • Krajina pôvodu: Spojené arabské emiráty /UAE/
  • Upozornenie: Len na dentálnu hygienu, nekonzumovať!

• Hnusná pachuť, akoby som mal v ústach mydlo :|

• , zakúpené v Grizly

Na túto zubnú pastu som si zvykol, má protizápalové účinky a vynikajúcu chuť

Kvalitná zubná pasta

Dobrá pasta

Dobrý produkt.

• Zloženie produktu mi vyhovuje
  • , zakúpené v Anežka centrum, s.r.o.

Sviezi pocit po cisteni zubov a neobsahuje flor

• , zakúpené v Anežka centrum, s.r.o.

• používam túto zubnú pastu len niekoľko dní ale mám pocit, že zuby sú po umytí hladšie a pocit čistoty trvá aj niekoľko hodín