My Magic Mud bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlím mäta pieporná Activated Charcoal 113 g

S bieliacim účinkom

• , zakúpené v Notino

Používam krátko ale zázrak to asi nebude, každopádne nejaké bielenie tam je (určite trochu viac ako bežná pasta). Čo mi ale nevyhovuje je chuť (vyslovene nemám rád chuť tea tree a tu a keby som to cítil...).

• , zakúpené v Notino

Túto bieliacu pastu používam ešte krátko, ale pozorujem efekt bielenia. Zuby sú hladké a bielšie pravidelným používaním. Odporúčam vyskúšať tým, ktorí nemajú príliš zafarbenú zubnú sklovinu. Táto pasta vám zuby nevybieli oveľa, možno do dvoch odtieňov, maximálne.
    Za tú cenu, spokojnosť.

S bieliacim účinkom

My Magic Mud Activated Charcoal, 113 g, Bez fluóru pre mužov, Zubná pasta My Magic Mud Activated Charcoal je určená na šetrné bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov a pri jej pravidelnom používaní vás odmení žiarivejším úsmevom. Vlastnosti: bieli zuby osviežuje dych Zloženie: bez fluoridu Použitie: Čistite zuby dôkladne aspoň 2 minúty. Na dočistenie zubov použite zubnú niť alebo medzizubnú kefku.

Za tú cenu, spokojnosť.